O mě

Kamila Buráňová - majitelka realitní kanceláře RE/MAX Plus

​Jak jsem se dostala k realitám ?

To, že nejsem typ, který rád sedí v kanceláři a přeskládává papír z jedné strany na druhou jsem věděla už od střední školy.  Potřebuji být mezi lidmi, komunikovat.

Bavilo mě právo, na vysokou školu jsem byla asi líná...

Bavila mě psychologie, zkoumat lidské reakce ....

Bavilo mě vymýšlet nové věci, být kreativní, ale to ve většině zaměstnání bylo spíš na obtíž...

Bavilo mě pomáhat lidem....

Bavily mně jazyky ....

Bavilo mne fotit...

Jednoho dne jsem si sedla a po letech strávených v zaměstnání, kde jsem "chodila" do práce, jsem se rozhodla najít práci, která bude víc následovat mé poslání, mé silné stránky.

K mému velkému překvapení se tyhle vlastnosti hodí na práci realitního makléře.

Spojením s nadnárodní společností RE/MAX pro mě dostalo toto spojení další rozměr, společnost je celosvětovým leaderem trhu a já se tak můžu učit od nejlepších a využívat zkušenosti lidí, kteří jsou v oboru třeba i 40 let. 

Zdaleka se  nejedná o přebírání "amerických" způsobů prodeje, ale o přístup ke klientovi, který je na prvním místě a dostává 100% servis. Na rozdíl od našich zákonů ve většině zemí je práce realitního makléře regulována a může ji dělat pouze kvalifikovaný člověk.

Jsem zde několikátým rokem a stále mám pocit, že jsem na začátku a mám se dlouho co učit a tenhle pocit přímo miluji... růst dál, poznávat nové lidi, nové situace.

Našla jsem své poslání

Proč pracovat poctivě?

Moje životní krédo je, že se chci sama sobě podívat každý večer do zrcadla s čistým svědomím. Potřebuji vědět, že jsem dělala jen věci, které nikomu neublížily a byly v souladu s mými hodnotami.

Je to jednoduché.  V momentě, kdy jsem postavena do situace, jestli udělat dobrý obchod, ale poškodit klienta, vím že mi tento obchod nestojí za to,  že bych se na sebe do zrcadla podívat nemohla.

Pro spoustu lidí naivní, nereálné, i děti mi někdy říkají, že jsem věčný idealista, ale víte co... za ten vnitřní klid mi to stojí.